=BEZLEPKOVÉ PEČIVO=

 

Máme nejširší nabídku čerstvého bezlepkového pečiva v okolí! I pro bezlepek platí stejně přísná kvalitativní kritéria jako u ostatního sortimentu. Garantujeme denní čerstvost, použití jen těch nejkvalitnějších surovin a poctivé a tradiční výrobní procesy. Ani u bezlepku naši pekaři nepoužívají žádná škodlivá éčka a umělá barviva.

Naše bezlepkové pečivo je vhodné pro všechny, kteří drží bezlepkovou dietu, ať už z důvodu celiakie nebo i jen v rámci zdravého životního stylu. Při výrobě, skladování i prodeji bezlepkového pečiva dodržujeme přísné hygienické normy, aby nedošlo ke kontaminaci pečiva lepkem.

Často slýcháme od zákazníků poptávku na bezlepkové pečivo chutí a zpracováním nerozenatelné od běžného. Někdy je to pořádná výzva, ale děláme maximum pro to, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. V sortimentu bezlepku najdete například:

- bezlepkový kmínový chléb

- bezlepkový slunečnicový chléb

- bezlekové rohlíky

- bezlepkové tlačené koláče

- bezlepkové dalamánky

- bezlepkovou bábovku

- bezlepkové bagety

- bezlepkovou vánočku

a spoustu dalších bezlepkových pekařských výrobků té nejvyšší kvality.

 

Bezlepkového pečiva máme denně volně k prodeji dostatečné množství, při větší objednávce (například víkendové) doporučujeme však provést rezervaci. Neváhejte nám zavolat, rádi Vám poskytneme bližší informace o sortimentu a pomůžeme s výběrem pečiva. Máme zkušenosti s nabídkami pečiva nejen pro lidi trpící celiakií, ale i dalšími formami alergie.

 

- Doplňkový sortiment -

 

 

V rámci bezlepkového sortimentu nabízíme také doplňkové zboží. Datlové bonbony, premiová čokoláda, lněné sušenky, slaný karamel a další pochutiny, které se skvěle k bezlepkovému pečivu hodí a pozvednou snídani nebo svačinu na vyšší úroveň.